Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, nerez lesk XP048
Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, nerez lesk XP048
- Vhodný rozměr papírových ručníků: 24,5x11 cm (ve složeném stavu)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 285x370x105 mm |
| Šířka | 285 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.4400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126222 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Příslušenství
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Odpadkový koš nástěnný 25l, nerez lesk XP007
expedice do 7 dnů3 578 Kč
Při platbě předem pouze 3 328 Kč
Odpadkový koš nástěnný 25l, nerez mat XP006
expedice do 7 dnů3 337 Kč
Při platbě předem pouze 3 104 Kč
Papírové ručníky jednovrstvé Z, čistá celulóza, balení 2860 ks, bílá 923A143-20Z2 55437
expedice do 7 dnů1 403 Kč
Při platbě předem pouze 1 327 Kč
Mohlo by Vás zajímat
834 Kč
Při platbě předem pouze 776 Kč
Zásobník na papírové ručníky 270x265x115mm, nerez mat XP052
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Zásobník na papírové ručníky 270x265x115mm, nerez lesk XP047
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, nerez mat XP053
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč

