Odpadkový koš nástěnný 25l, nerez mat XP006
Odpadkový koš nástěnný 25l, nerez mat XP006
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 370x460x165 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Objem | 25.00 l |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš 7 - 25 litrů |
| Instalace | Závěsná |
| Výbava | Klasické koše |
| EAN | 8590913126130 |
| Taric | 73249000 |
| Hmotnost / ks | 4.1240 kg |
| Balení | 1 ks |
| BARVA | nerez |
Podobné zboží
Odpadkový koš nástěnný 25l, nerez lesk XP007
expedice do 7 dnů3 578 Kč
Při platbě předem pouze 3 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
53 910 Kč
Při platbě předem pouze 50 316 Kč
Blanco LEMIS 6S-IF dřez vestavný/do roviny nerez kartáčovaný nerez 523 032
do týdne v e-shopu6 561 Kč
Při platbě předem pouze 6 124 Kč
Blanco LANTOS 5 S-IF dřez vestavný/do roviny nerez kartáčovaný nerez 517 281
do týdne v e-shopu8 280 Kč
Při platbě předem pouze 7 728 Kč

