Odpadkový koš nástěnný 25l, nerez lesk XP007
Odpadkový koš nástěnný 25l, nerez lesk XP007
- S odklápěcím rámečkem pro uchycení sáčku. Na jedné straně je rám zanýtovaný - viz technický výkres.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 370x460x165 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Objem | 25.00 l |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš 7 - 25 litrů |
| Instalace | Závěsná |
| Výbava | Klasické koše |
| Hmotnost / ks | 4.1230 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913126147 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | nerez |
Podobné zboží
Odpadkový koš nástěnný 25l, nerez mat XP006
expedice do 7 dnů3 337 Kč
Při platbě předem pouze 3 104 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Zásobník na papírové ručníky 270x265x115mm, nerez lesk XP047
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
Zásobník na toaletní papír max. ? 19cm, 205x210x115mm, nerez mat XP701
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Zásobník na papírové ručníky 285x370x105mm, nerez mat XP053
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč

