LARISSA držák toaletního papíru s krytem, černá/zlato mat WS007BG 59062
LARISSA držák toaletního papíru s krytem, černá/zlato mat WS007BG 59062
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WS007BG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 136x148x123 mm |
| Šířka | 136 mm |
| Výška | 148 mm |
| Hloubka | 123 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997563 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND držák toaletního papíru, s krytem, černá mat XR732B
expedice do 7 dnů851 Kč
Při platbě předem pouze 792 Kč
X-STEEL držák toaletního papíru s krytem, nerez mat XS701
expedice do 7 dnů937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
DIAMOND držák toaletního papíru s krytem, bronz 1318-17
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
FLORI držák toaletního papíru s krytem, černá mat RF007/15
expedice do 7 dnů1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč

