DIAMOND držák toaletního papíru s krytem, bronz 1318-17
DIAMOND držák toaletního papíru s krytem, bronz 1318-17
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIAMOND |
| Rozměr | 130x149x100 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 149 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držák toaletního papíru |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913810947 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | bronz |
Příslušenství
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
5 830 Kč
6 011 Kč
Mereo Viana dřezová baterie stojánková mimoúrovňová, s ramínkem nad pákou, CBE20103
expedice do 7 dnů1 979 Kč
Při platbě předem pouze 1 803 Kč

