X-ROUND COPPER držák ručníků 450mm, měď mat XR402PG
X-ROUND COPPER držák ručníků 450mm, měď mat XR402PG
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR402PG |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 505x55x65 mm |
| Délka | 505 mm |
| Šířka | 505 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122880 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | měď |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
MAMUT lepidlo 25ml (High tack - tuba v blistru) 35003TU
expedice do 7 dnů76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FLORI dvojitý držák ručníků 600x127mm, chrom RF011
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
DIAMOND police na ručníky s hrazdou, 600mm, bronz 1318-14
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
FLORI držák ručníků otevřený, černá mat RF006/15
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč

