FLORI dvojitý držák ručníků 600x127mm, chrom RF011
FLORI dvojitý držák ručníků 600x127mm, chrom RF011
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x25x127 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hloubka | 127 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků víceramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913871207 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
| BARVA | chrom |
Doporučujeme přikoupit
FLORI držák toaletního papíru s krytem, chrom RF007
expedice do 7 dnů1 084 Kč
Při platbě předem pouze 1 008 Kč
FLORI dávkovač mýdla, 300 ml, mléčné sklo, chrom RF019
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč

