X-ROUND BLACK kosmetické zrcátko závěsné LED, ? 200mm, černá XR016B
X-ROUND BLACK kosmetické zrcátko závěsné LED, ? 200mm, černá XR016B
- 3x zoom
- Napětí: 100-240 V, IP44
- Přímé připojení do el. sítě přes svorkovnici do zdi
- Dotykový senzor
- Barva LED: 6500 K (Studená bílá)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Záruka | 2 roky |
| Průměr | 200 mm |
| Délka | 365 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Vrtání |
| EAN | 8590913983979 |
| Taric | 70099100 |
| Hmotnost / ks | 2.0100 kg |
| Balení | 1 ks |
| BARVA | černá |
Mohlo by Vás zajímat
2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
X-ROUND kosmetické zrcátko závěsné LED, ? 200mm, chrom XR016
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
Kosmetické zrcátko závěsné, ? 180mm, oboustranné, bronz XP012
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč

