X-ROUND WHITE kosmetické zrcátko závěsné, ? 180mm, oboustranné, bílá XR006W
X-ROUND WHITE kosmetické zrcátko závěsné, ? 180mm, oboustranné, bílá XR006W
- Z jedné strany 3x zoom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 230x280x430 mm |
| Průměr | 200 mm |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 1.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913127021 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Příslušenství
1 233 Kč
Při platbě předem pouze 1 166 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
X-ROUND kosmetické zrcátko závěsné LED, ? 200mm, chrom XR016
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč
2 141 Kč
Při platbě předem pouze 1 992 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

