Kosmetické zrcátko závěsné, Ø 140mm, oboustranné, zlato
Kosmetické zrcátko závěsné, Ø 140mm, oboustranné, zlato
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XP012G |
Dostupnost:
na objednávku
- Z jedné strany 3x zoom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 180x250x360 mm |
| Průměr | 140 mm |
| Délka | 275 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913112355 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
Kosmetické zrcátko závěsné, ? 180mm, oboustranné, bronz XP012
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
X-ROUND kosmetické zrcátko závěsné LED, ? 200mm, chrom XR016
expedice do 7 dnů4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč

