WEGA zrcadlo s policí 500x800mm 60092-5
WEGA zrcadlo s policí 500x800mm 60092-5
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WEGA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x80 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva rámu | Chrom |
| Typ zrcadla | Zrcadla s policí |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 5.6740 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913812194 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | nepřiřazena |
| Barva | nepřiřazena |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen AXS 100 koupelnový ventilátor se senzorem vlhkosti, stříbrný - W9601-100H-11
expedice do 10 dnů935 Kč


