MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 60x70x16cm, levá/pravá, dub stříbrný MC060-0011
MIRRÓ galerka s LED osvětlením, 60x70x16cm, levá/pravá, dub stříbrný MC060-0011
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC060-0011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIRRÓ |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x70x16 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 6.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 457 lm |
| Výbava | Osvětlení, Elektrická zásuvka, Oboustranná zrcadlová dvířka, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913896873 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | šedá |
| Barva | dřevodekor |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Police ke galerce, včetně uchycení, 60cm, chrom SH060
expedice do 7 dnů499 Kč
Při platbě předem pouze 464 Kč
2 012 Kč
Při platbě předem pouze 1 872 Kč
3 216 Kč
Při platbě předem pouze 2 992 Kč
Bezdotyková senzorová sada pro osvětlení galerky SZ700
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PIRI zrcadlo s LED osvětlením 60x80cm PR600
expedice do 7 dnů6 502 Kč
Při platbě předem pouze 6 048 Kč
ASTRO zrcadlo s LED osvětlením 600x800mm, kosmetické zrcátko MIRL2
expedice do 7 dnů4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
PLAIN zrcadlo 60x90cm, zakulacené rohy, bez úchytu 1501-28
expedice do 7 dnů859 Kč
Při platbě předem pouze 799 Kč
12 092 Kč
Při platbě předem pouze 11 248 Kč


