ACCORD zrcadlo s fazetou 500x700mm, bez úchytu MF436
ACCORD zrcadlo s fazetou 500x700mm, bez úchytu MF436
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MF436 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ACCORD |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x70x0,5 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Barva rámu | Bez rámu |
| Typ zrcadla | Zrcadla s fazetou |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Otočné zavěšení, Bez úchytu, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 4.8180 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913827549 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | nepřiřazena |
| Barva | nepřiřazena |
Doporučujeme přikoupit
MONTACK LEPÍ VŠE NEVIDITELNĚ, montážní lepidlo, 80g 48507451
expedice do 7 dnů139 Kč
Při platbě předem pouze 132 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GRETA galerka s LED osvětlením, 60x70x14cm, černá mat GR065-0035
expedice do 7 dnů7 817 Kč
Při platbě předem pouze 7 272 Kč
593 Kč
Při platbě předem pouze 552 Kč
CROSS zrcadlo v dřevěném rámu 60x80cm, buk
expedice do 7 dnů6 097 Kč
Při platbě předem pouze 5 672 Kč


