WAVE umyvadlová skříňka 89,7x45x47,8cm, levá, bílá/dub collingwood WA092-3019
WAVE umyvadlová skříňka 89,7x45x47,8cm, levá, bílá/dub collingwood WA092-3019
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WA092-3019 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x45x48 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá, Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 16.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913945403 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 853 Kč
Při platbě předem pouze 3 584 Kč
4 094 Kč
Při platbě předem pouze 3 808 Kč
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
6 441 Kč
Při platbě předem pouze 5 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Ravak 10CVS2-100 L satin+Transparent 7QLA0U03Z1
na objednávku7 727 Kč
Při platbě předem pouze 7 272 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 100 x 150 cm, transparentní, zlatá 894-100-101-50-00
expedice do 10 dnů4 001 Kč


