PREMIO deska kompozit 90,7x1,2x48,8cm, černá mat PRE002-3535 59788
PREMIO deska kompozit 90,7x1,2x48,8cm, černá mat PRE002-3535 59788
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PRE002-3535 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90,7x1,2x48,8 cm |
| Šířka | 907 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Kompozit |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.6600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113390 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Barva | černá |
Mohlo by Vás zajímat
Deska DTDL 830x18x440mm, bílá lesk DT083-3030
na objednávku1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Deska DTDL 960x18x440mm, bílá lesk DT096-3030
na objednávku1 393 Kč
Při platbě předem pouze 1 296 Kč
Deska Rockstone 960x12x440mm, bílá mat DTR96-0101
na objednávku5 495 Kč
Při platbě předem pouze 5 112 Kč
CIRASA deska DTDL 81x1,8x46,5cm, bílá lesk CR081-3030
expedice do 7 dnů1 514 Kč
Při platbě předem pouze 1 408 Kč

