WAVE dvojumyvadlová skříňka 179,7x50x47,8cm, bílá/mali wenge WA180-3021
WAVE dvojumyvadlová skříňka 179,7x50x47,8cm, bílá/mali wenge WA180-3021
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WA180-3021 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 179,7x50x47,8 cm |
| Šířka | 1797 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 478 mm |
| Barva | Bílá, Hnědá |
| Dekor | Mali wenge |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913826412 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, bílá lesk NX608-3030
expedice do 7 dnů3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 180x48cm, bílá 50184
expedice do 7 dnů11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
WAVE dvojumyvadlová skříňka 180x50x48cm, bílá WA181
na objednávku26 653 Kč
Při platbě předem pouze 24 988 Kč
ARUBA konzole s policí 228,4x40x49 cm, černá mat ARK230
na objednávku20 115 Kč
Při platbě předem pouze 18 712 Kč
38 483 Kč
Při platbě předem pouze 36 136 Kč

