CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x75x46cm, 3x zásuvka, dub stříbrný CR831-1111
CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x75x46cm, 3x zásuvka, dub stříbrný CR831-1111
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR831-1111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x75x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.3000 kg |
| EAN | 8590913986789 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 81x46cm, černá mat SD081B
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
Nábytková nožička, výška 103mm, černá mat 30320
expedice do 7 dnů146 Kč
Při platbě předem pouze 138 Kč
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
Mohlo by Vás zajímat
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 79,8x52x46cm, dub alabama strip CR801-2322
expedice do 7 dnů13 536 Kč
Při platbě předem pouze 12 592 Kč
CROSS umyvadlová skříňka 70x81x47cm, buk
expedice do 7 dnů17 406 Kč
Při platbě předem pouze 16 192 Kč


