WAVE dvojumyvadlová skříňka 149,7x50x47,8cm, bílá/mali wenge WA150-3021
WAVE dvojumyvadlová skříňka 149,7x50x47,8cm, bílá/mali wenge WA150-3021
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WA150-3021 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | WAVE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150x50x48 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 480 mm |
| Barva | Bílá, Hnědá |
| Dekor | Mali wenge |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 26.2900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913826382 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
9 821 Kč
Při platbě předem pouze 9 136 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
4 661 Kč
Při platbě předem pouze 4 336 Kč
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč
NIROX zrcadlo v rámu 600x800mm, bílá lesk NX608-3030
expedice do 7 dnů3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LOREA skříňka s umyvadlem 141x46x51,5cm, pravá, dub collingwood/černá mat LE070-1935-R-06
expedice do 7 dnů20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč
WAVE dvojumyvadlová skříňka 179,7x50x47,8cm, bílá WA180-3030
expedice do 7 dnů24 931 Kč
Při platbě předem pouze 23 192 Kč
LOREA skříňka s dvojumyvadlem 141x46x51,5cm, dub collingwood/černá mat LE070-1935-03
expedice do 7 dnů20 484 Kč
Při platbě předem pouze 19 235 Kč

