Deska Rockstone 150,7x1,2x48,8cm, bílá mat WR007-0101 59784
Deska Rockstone 150,7x1,2x48,8cm, bílá mat WR007-0101 59784
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WR007-0101 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150,7x1,2x48,8 cm |
| Šířka | 1507 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 18.9313 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113369 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Velar posuvná vanová zástěna se 2 křídly 150 x 150 cm, matná, kartáčované zlato - 896-150-000-31-55
expedice do 10 dnů8 795 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 90 x 150 cm, průhledná, bílá - 895-090-000-03-00-20
expedice do 10 dnů3 685 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 90 x 150 cm, průhledná, kartáčovaná měď - 895-090-000-00-00-65
expedice do 10 dnů3 256 Kč
Mexen Velar 2dílná posuvná vanová zástěna 180 x 150 cm, matná, bílá - 896-180-000-31-20
expedice do 10 dnů8 690 Kč

