VIVA L hydromasážní vana, 175x80x47cm, Highline Hydro, chrom 57278
VIVA L hydromasážní vana, 175x80x47cm, Highline Hydro, chrom 57278
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-70119.5010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 46.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079149 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
39 096 Kč
Při platbě předem pouze 37 732 Kč
75 095 Kč
Při platbě předem pouze 72 476 Kč
50 379 Kč
Při platbě předem pouze 48 621 Kč
35 527 Kč
Při platbě předem pouze 34 287 Kč

