VIVA L hydromasážní vana, 175x80x47cm, Highline Hydro-Air, chrom 57279
VIVA L hydromasážní vana, 175x80x47cm, Highline Hydro-Air, chrom 57279
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-70119.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 53.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079156 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
107 491 Kč
Při platbě předem pouze 103 742 Kč
80 204 Kč
Při platbě předem pouze 77 406 Kč
CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda nerez, Attraction Hydro-Air, chrom 60834
na objednávku71 113 Kč
Při platbě předem pouze 68 633 Kč
77 391 Kč
Při platbě předem pouze 74 692 Kč

