VIVA L hydromasážní vana, 185x80x47cm, Highline Hydro-Air, chrom 57303
VIVA L hydromasážní vana, 185x80x47cm, Highline Hydro-Air, chrom 57303
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72099.6010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x80x47 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 55.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079040 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Zvukoizolační samolepící páska k vaně, 3m 93400
expedice do 7 dnů300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
Mohlo by Vás zajímat
67 037 Kč
Při platbě předem pouze 64 699 Kč
60 897 Kč
Při platbě předem pouze 58 772 Kč
47 954 Kč
Při platbě předem pouze 46 281 Kč
50 688 Kč
Při platbě předem pouze 48 920 Kč

