FORATA umyvadlová baterie na připojení do podlahy, bílá mat FT016/14
FORATA umyvadlová baterie na připojení do podlahy, bílá mat FT016/14
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT016/14 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 42 mm |
| Výška | 1030 mm |
| Hloubka | 178 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 940 mm |
| Hmotnost / ks | 12.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931444 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70x150 cm, transparent, bílá 895-070-000-00-00-20
expedice do 10 dnů2 481 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, černý vzor, chrom 895-070-000-00-77-01
expedice do 10 dnů2 659 Kč

