VERSI stojánková umyvadlová baterie, výška 240mm, černá mat RV004/15
VERSI stojánková umyvadlová baterie, výška 240mm, černá mat RV004/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 238 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 136 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987656 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpust , černá mat/chrom UT007TBC
expedice do 7 dnů7 437 Kč
Při platbě předem pouze 6 984 Kč
VERSI stojánková umyvadlová baterie, výška 240mm, chrom RV004
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
PAX stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, bílá mat XA07/14
expedice do 7 dnů6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 312 Kč

