ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 300mm, nikl 3278L
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 300mm, nikl 3278L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3278L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 345 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 300 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 3.5400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913861581 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nikl |
Doporučujeme přikoupit
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nikl 9598
na objednávku1 617 Kč
Při platbě předem pouze 1 504 Kč
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", nikl 2020NK
na objednávku1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
LATUS stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom 1102-04C
expedice do 7 dnů4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
4 119 Kč
Při platbě předem pouze 3 832 Kč

