TURSI stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, chrom TI007
TURSI stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, chrom TI007
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 225 mm |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913975349 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", chrom SL111
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, chrom SI411
na objednávku937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
Mohlo by Vás zajímat
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 312 Kč
3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
MIXONA stojánková dřezová / umyvadlová baterie, chrom MG055
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
VERSI stojánková umyvadlová baterie, výška 240mm, bronz RV004/18
expedice do 7 dnů8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč

