PAX umyvadlová baterie do podlahy, černá mat XA16/15
PAX umyvadlová baterie do podlahy, černá mat XA16/15
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA16/15 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | PAX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 46 mm |
| Výška | 1102 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 925 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 12.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913891052 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Mohlo by Vás zajímat
9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč
PAX stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, bílá mat XA07/14
expedice do 7 dnů6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč
SPY stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, zlato PY07/17
expedice do 7 dnů12 375 Kč
Při platbě předem pouze 11 512 Kč
3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč

