VERSI stojánková bidetová baterie, chrom RV003
VERSI stojánková bidetová baterie, chrom RV003
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RV003 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 158 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987588 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chrom, pár NOV76MAC
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Podobné zboží
BEBÉ stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom BB003
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
HANDICAP WC kombi zvýšený sedák, Rimless, zadní odpad, bílá K11-0221
expedice do 7 dnů6 381 Kč
Při platbě předem pouze 5 936 Kč
MEDIC keramická nádržka pro WC kombi, bílá MC102-112
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 592 Kč

