BEBÉ stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom BB003
BEBÉ stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom BB003
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936029 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chrom, pár NOV76MAC
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KARIA 100x80 rohový panel, výška 11cm, pravý 45812R
na objednávku3 053 Kč
Při platbě předem pouze 2 875 Kč
KARIA 80x70 rohový panel, výška 11cm, levý 90151L
na objednávku3 053 Kč
Při platbě předem pouze 2 875 Kč
Samolepící nohy pro sprchovou vaničku, v. 96-125mm (12ks/sada) PV012
expedice do 7 dnů1 049 Kč
Při platbě předem pouze 988 Kč

