KIRKÉ BLACK stojánková bidetová baterie s výpustí, černá páčka, zlato KI03NZ
KIRKÉ BLACK stojánková bidetová baterie s výpustí, černá páčka, zlato KI03NZ
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI03NZ |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ BLACK |
| Výška | 182 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931734 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", zlato 2020ZL
expedice do 7 dnů1 505 Kč
Při platbě předem pouze 1 400 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PAX stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom XA03
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
FORATA stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom FT003
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč
GINKO 35 stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat 1101-03B
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
SOLARIS stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom WD003
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč

