VERSI nástěnná vanová baterie, černá mat RV010/15
VERSI nástěnná vanová baterie, černá mat RV010/15
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 213 mm |
| Výška | 111 mm |
| Hloubka | 136 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987724 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava, posuvný držák 708mm, černá mat SC715B
na objednávku1 600 Kč
Při platbě předem pouze 1 488 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Mohlo by Vás zajímat
P.M.H. Koupelnový radiátor Galeon G3B 500x1280 Černá G3B
expedice do 7 dnů10 491 Kč
Při platbě předem pouze 9 503 Kč
Koupelnový radiátor Mexen Bolt 1200 x 500 mm, 318 W, antracit - W126-1200-500-00-66
expedice do 10 dnů3 289 Kč
3 614 Kč

