CUBEMIX nástěnná vanová baterie, zlato mat UBC-CM010GB
CUBEMIX nástěnná vanová baterie, zlato mat UBC-CM010GB
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 210 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960949 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Držák sprchy hranatý, pevný, zlato mat 1205-14GB
expedice do 7 dnů396 Kč
Při platbě předem pouze 368 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, zlato mat 1208-19
expedice do 7 dnů413 Kč
Při platbě předem pouze 384 Kč
Sprchová souprava hranatá, posuvný držák 680mm, zlato mat SC815GB
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
Podobné zboží
SPY nástěnná vanová baterie, zlato mat PY10/19
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat

