MIXONA nástěnná vanová baterie s ruční sprchou, otočné ramínko, chrom MG110
MIXONA nástěnná vanová baterie s ruční sprchou, otočné ramínko, chrom MG110
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MIXONA |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998201 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Podobné zboží
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
PAX nástěnná vanová baterie, otočné ramínko, chrom XA101
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PAX nástěnná vanová baterie, bílá mat XA10/14
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč

