Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-80mm, ABS/bílá mat CV1132WM 59346
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-80mm, ABS/bílá mat CV1132WM 59346
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Plast |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-80 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.1250 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913999222 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by Vás zajímat
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/bílá CV1232W 59352
expedice do 7 dnů288 Kč
Při platbě předem pouze 268 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 10-80mm, ABS/černá mat CV1132B 59347
expedice do 7 dnů288 Kč
Při platbě předem pouze 268 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/bílá mat CV1232WM 59353
expedice do 7 dnů288 Kč
Při platbě předem pouze 268 Kč

