Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 20-70mm, bílá mat 38TP0166I
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 20-70mm, bílá mat 38TP0166I
| Výrobce: | Výrobce: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-38TP0166I |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Plast |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 20-70 mm |
| Výbava | Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.2090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687665770 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Mohlo by Vás zajímat
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 20-70mm, maroon red 38TP0169I
expedice do 7 dnů770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč

