Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 20-70mm, růžová mat Salmon 38TP0167I
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 20-70mm, růžová mat Salmon 38TP0167I
| Výrobce: | Výrobce: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-38TP0167I |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Barva | Růžová |
| Materiál | Plast |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 20-70 mm |
| Výbava | Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.2090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687665787 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | růžová |
Doporučujeme přikoupit
5 036 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 20-70mm, zelená mint 38TP0168I
expedice do 7 dnů770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, 20-70mm, maroon red 38TP0169I
expedice do 7 dnů770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč

