INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 55x36cm, růžová Salmon 10NF65055-2S
INFINITY OVAL keramické umyvadlo na desku, 55x36cm, růžová Salmon 10NF65055-2S
| Výrobce: | Výrobce: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10NF65055-2S |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | INFINITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x12x36 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687025109 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | červená/růžová |
Příslušenství
770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
770 Kč
Při platbě předem pouze 716 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč

