ULTRATAP vanová baterie do podlahy, chrom UT021T
ULTRATAP vanová baterie do podlahy, chrom UT021T
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT021T |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1169 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Výška výtoku | 1062 mm |
| Hmotnost / ks | 8.5650 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989254 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
SPY vanová baterie do podlahy, bílá mat PY21/14
na objednávku28 887 Kč
Při platbě předem pouze 26 872 Kč
SPY vanová baterie do podlahy, zlato PY21/17
na objednávku41 013 Kč
Při platbě předem pouze 38 152 Kč
VIENNA vanová baterie do podlahy, chrom VO021
na objednávku56 751 Kč
Při platbě předem pouze 52 792 Kč
40 213 Kč
Při platbě předem pouze 37 761 Kč

