ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti , černá mat/zlato mat UT007TBG
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti , černá mat/zlato mat UT007TBG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 323 mm |
| Hloubka | 234 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 225 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0990 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990182 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PAX stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice černá mat XA07/15
expedice do 7 dnů6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč
4 059 Kč
Při platbě předem pouze 3 812 Kč
VERSI stojánková umyvadlová baterie, výška 240mm, chrom RV004
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
PAX umyvadlová baterie do podlahy, černá mat XA16/15
na objednávku25 705 Kč
Při platbě předem pouze 23 912 Kč

