ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti , chrom UT007V
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti , chrom UT007V
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 303 mm |
| Hloubka | 234 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 225 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0640 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990526 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
DIMY stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, černá mat DM006BL
expedice do 7 dnů14 955 Kč
Při platbě předem pouze 13 912 Kč
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, chrom BB007
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč

