ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat UT002G
ULTRAMIX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, zlato mat UT002G
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT002G |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 159 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0110 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988370 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
598 Kč
Při platbě předem pouze 556 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedice do 7 dnů1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 50 x 150 cm, černý vzor, bílá - 895-050-000-00-70-20
expedice do 10 dnů2 236 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 50 x 150 cm, matná, stříbrná - 895-050-000-00-30-95
expedice do 10 dnů2 541 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 50 x 150 cm, mráz, růžové zlato - 895-050-000-00-30-60
expedice do 10 dnů2 541 Kč
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 60 x 150 cm, matná, stříbrná - 895-060-000-03-30-95
expedice do 10 dnů3 647 Kč

