ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT002TBC
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT002TBC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 179 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0490 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989964 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 699 Kč
Při platbě předem pouze 4 412 Kč
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, černá mat/zlato mat UT004TBG
expedice do 7 dnů7 183 Kč
Při platbě předem pouze 6 745 Kč
ULTRAMIX tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT017BC
expedice do 7 dnů9 832 Kč
Při platbě předem pouze 9 232 Kč
GINKO 35 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom 1101-02
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč

