ULTRASAN tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT017VBC
ULTRASAN tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT017VBC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 235 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 119 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost / ks | 2.0650 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993411 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, bronz BB007/18
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
PAX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat XA02/15
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, nikl 3178
na objednávku5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
4 764 Kč
Při platbě předem pouze 4 432 Kč

