ULTRATAP stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT003TBC
ULTRATAP stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat/chrom UT003TBC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| Záruka | 6 let |
| Výška | 179 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 30 mm |
| EAN | 8590913989995 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 2.0490 kg |
| Balení | 3 ks |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SOLARIS stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat/chrom WD003BC
expedice do 7 dnů3 132 Kč
Při platbě předem pouze 2 941 Kč
SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, zlato mat PY03/19
expedice do 7 dnů6 613 Kč
Při platbě předem pouze 6 152 Kč
ULTRAMIX stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom UT003
expedice do 7 dnů3 190 Kč
Při platbě předem pouze 2 995 Kč
SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, chrom PY03
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč

