SOLARIS stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat/chrom WD003BC
SOLARIS stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat/chrom WD003BC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| 3D model | ANO |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 1.6890 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913963346 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil kulatý, 1/2"x3/8", černá mat SL015
expedice do 7 dnů611 Kč
Při platbě předem pouze 568 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SPY stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat PY03/15
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
5 297 Kč
Při platbě předem pouze 4 974 Kč
ULTRATAP stojánková bidetová baterie bez výpusti, černá mat UT003TB
expedice do 7 dnů5 043 Kč
Při platbě předem pouze 4 735 Kč
4 893 Kč
Při platbě předem pouze 4 552 Kč

