ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041VG
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 1 výstup, zlato mat UT041VG
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913993312 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
8 684 Kč
Při platbě předem pouze 8 154 Kč
9 668 Kč
Při platbě předem pouze 9 078 Kč
ULTRASAN podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, zlato mat UT042VG
expedice do 7 dnů6 101 Kč
Při platbě předem pouze 5 729 Kč
4 205 Kč
Při platbě předem pouze 3 912 Kč

