KAI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom KA41
KAI podomítková sprchová baterie, 1 výstup, chrom KA41
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KAI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 116 mm |
| Výška | 116 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913831447 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Vývod sprchy, kulatý, tenká krytka, chrom SG202
expedice do 7 dnů507 Kč
Při platbě předem pouze 472 Kč
FLEX kovová sprchová hadice, 150cm, chrom 11073
expedice do 7 dnů137 Kč
Při platbě předem pouze 130 Kč
421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Držák sprchy kulatý, otočný, s vyústěním, chrom SG201
expedice do 7 dnů1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KROKUS nerezový podlahový žlab s roštem, L-860, DN50 2705-90
expedice do 7 dnů3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 862 Kč
REA Odtokový žlab REA Neox pro Brush Gold 70 REA-G2702
expedice do 12 dnů1 605 Kč
Při platbě předem pouze 1 541 Kč
MANUS PIASTRA nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu, ke stěně, L-1150, DN50 GMP97
expedice do 7 dnů6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč

