ULTRATAP nástěnná vanová baterie, chrom UT010T
ULTRATAP nástěnná vanová baterie, chrom UT010T
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 268 mm |
| Hloubka | 192 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Hmotnost / ks | 3.6470 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989261 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
AMY sprchová souprava, posuvný držák 980mm, hadice 1500mm, chrom 1202-20
expedice do 7 dnů1 514 Kč
Při platbě předem pouze 1 408 Kč
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový kout Mexen Lunar-F skládací levý 90 x 90 cm, průhledný, chrom - 836-090-090-01-00-L
expedice do 10 dnů11 869 Kč
Mexen Velar Duo posuvný sprchový kout 100 x 100 cm, matná, zlatá - 871-100-100-32-50
expedice do 10 dnů13 943 Kč
22 607 Kč
Při platbě předem pouze 21 229 Kč
Sprchový kout Mexen Lunar půlkruhový výklopný 80 x 80 cm, průhledný, zlatý - 833-080L-080P-50-00
expedice do 10 dnů13 013 Kč

