CUBEMIX nástěnná vanová baterie, černá mat UBC-CM010B
CUBEMIX nástěnná vanová baterie, černá mat UBC-CM010B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 210 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960932 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
Držák sprchy hranatý, pevný, černá mat 1205-14B
expedice do 7 dnů335 Kč
Při platbě předem pouze 312 Kč
Podobné zboží
TURSI nástěnná vanová baterie, černá mat TI010B
expedice do 7 dnů6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč
FORATA nástěnná vanová baterie, černá mat FT010/15
expedice do 7 dnů6 699 Kč
Při platbě předem pouze 6 232 Kč
Mohlo by Vás zajímat

