ULTRASAN nástěnná vanová baterie, černá mat/chrom UT010VBC
ULTRASAN nástěnná vanová baterie, černá mat/chrom UT010VBC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 260 mm |
| Hloubka | 194 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Hmotnost / ks | 3.6120 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913993480 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová souprava, posuvný držák 700mm, hadice 1500mm, černá mat SC515
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
Ruční sprcha, průměr 102mm, ABS/černá mat SK736
expedice do 7 dnů361 Kč
Při platbě předem pouze 336 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MANUS PIASTRA nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu, ke stěně, L-850, DN50 GMP94
expedice do 7 dnů6 472 Kč
Při platbě předem pouze 6 067 Kč
Podlahový linear. žlab 850 mm,spodní D40,klasik/floor lesk,nerez rámeček CH 850/S40 KN
expedice do 7 dnů2 941 Kč

